Wraz z postępem technologicznym zmieniło się również zaplecze maszynowe w produkcji schodów drewnianych. Na rynku pojawiły się maszyny do obróbki drewna, które każdy ceniący się producent powinien mieć. W bardzo dużym stopniu usprawniają one pracę, umożliwiając wykonywanie elementów z większą precyzją, ponadto znacznie skracają czas wykonania posczególnych etapów, a co za tym idzie – zrealizowania całego zamówienia.

Jedną z bardziej cenionych maszyn posiadanych przez producenta schodów Augustów jest CNC firmy Biesse Rover. Jest to uniwersalna maszyna z szerokim stołem pozwalającym na obróbkę dużych części.
Schody drewniane Augustów

Schody drewniane Augustów

Wyposażona jest w 4 osie oraz głowice wiertnicze i frezerskie tworzące 5 oś do obróbki materiału. Producent schodów Augustów dysponuje najnowocześniejszym sprzętem do suszenia i lakierowania drewna. Wieloletnie doświadczenie przy wykonywaniu schodów drewnianych, wykwalifikowany zespół projektowy i wykonawczy pozwala zagwarantować najwyższą jakość wykonania usługi. Oferujemy kompleksowe usługi – od pomiarów, poprzez projekt i oczywiście wykonanie samych schodów.

Przeczytaj również:
Zakładanie ogrodów Białystok