Schody drewniane nie są już tylko ekskluzywnym dodatkiem.


Dziś każdego stać na umieszczenie w swoim domu nie tylko pięknych, ale przede wszystkim trwałych i funkcjonalnych drewnianych schodów. Gatunków drewna, które nadaje sie do produkcji schodów jest bardzo wiele, nie tylko rodzimych – brzozowego, dębowego czy jesionu. Producent schodów drewnianych Białystok

W zależności od możliwości finansowych można użyć także drewna egzotycznego, co prawda droższego, twardszego oraz zdecydowanie różniącego się wyglądem od rodzimych gatunków. Przez te różnice i oryginalny wygląd są one niezmiernie popularne.

Producent schodów drewnianych Augustów

Ale schody drewniane to nie tylko samo drewno.

Schody drewniane Augustów

Połączone ze szkłem lub elementami metalowymi stanowią bardzo efektowny element wyposażenia domu, biura czy miejsca użyteczności publicznej.


Schody drewniane mogą stanowić bazę do aranżacji pomieszczenia w stylu tradycyjnym – z rzeźbieniami i ozdobnymi poręczami, ale także znakomicie komponują się z nowoczesnym stylem, gdzie w połączeniu z ascetycznym i surowym wyposażeniem dają niesamowity efekt.

Dzisiejsze możliwości maszyn służących do obróbki drewna dają bardzo wiele możliwości, a co najważniejsze – znacznie przyspieszają pracę na każdym etapie produkcji schodów bez strat na jakości wykonania. Już nie musimy czekać na nie kilku miesięcy.


Dzięki nowoczesnym maszynom już w kilka tygodni od zamówienia możemy sie cieszyć wymarzonymi schodami. Idealnymi, trwałymi i cieszącymi oko przez długie lata.